Кошик
2960 відгуків

ґрунтована, езотерична література

Багато людей захоплюються езотерікою, знаходячи в ній відповіді на багато питань про душу, ірраціональну сферу буття, енергія й багатьох інших явищах. Найдавніші знання за різними напрямами систематизовані в спеціальну літературу, великий вибір якої представлений у каталозі інтернет-магазину. 

Книги з езотериці, а також оракули, передбачувальні карти допомагають розширити свідомість, тому такі цікаві та привабливі для багатьох. Якісні, барвисті видання приємні для вивчення, тому це чудова ідея не тільки для купівлі собі, але також і на подарунок шанувальникам естетичних практик.

 

Книги з езотерики — «ключі» до пізнання тонкого світу

 

Езотерика супроводжує людину впродовж усього часу існування, тому є безліч навчання, напрямів, які докладно описані в книгах каталогу. В інтернет-магазині можна придбати літературу за такими напрямами:

  • ворожіння на мапах Таро, Ленорман;

  • нумерологія;

  • практика ОШО;

  • трансерфінг реальності;

  • Каббала й багато іншого.

У літературі докладно розкрито всі принципи та особливості практик. Книги з езотерики написані зрозумілою мовою, тому читаються легко, з цікавістю. Багато видання барвисто ілюстровані. У книгах часто описуються способи розвитку інтуїції, що дуже корисно для кожної людини. Способи передбачати розвиток тієї чи іншої ситуації знадобляться в особистому житті, професійній діяльності. Якщо езотерика давно приваблює, то саме час глибше з нею познайомитися, вибравши відповідний напрям книги.

 

Каталог книг з езотериці

 

В окультованих науках часто можна знайти відповіді на питання до ірраційної частини буття, вірити в це чи ні — персональний вибір кожного. Але езотерика нерідко дає змогу подивитися на світ під нестандартним кутом, завдяки чому реальність і реальність сприймається набагато яскравіше та яскравіше.

Багато езотеричних практик використовуються для виходу з стресових ситуацій, депресивних станів. Не можна визнати користь таких книг у таких станах. Книги з езотерики — чудовий спосіб перемкнути свідомість, змінити фокус сприйняття певних проблем і труднощів. Каталог інтернет-магазину досить великий, так що завжди можна покластися на допомогу консультантів. Чекаємо ваших замовлень, звертайтеся!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner